Site Overlay

Hvězdná nástěnka

Chceš být součástí našeho obchodu? Vyfoť se na naši hvězdnou nástěnku!

Dlouho jsme přemýšleli, jak vás více zapojit do naší hvězdné komunity, až jsme na to konečně přišli a doufáme, že z nápadu budete mít takovou radost, jako máme my!

Od začátku srpna se můžete těšit na hvězdnou nástěnku, která vznikne u nás na pobočce Sokolovská. Abyste ji nepřehlédli, najdete ji přímo na zdi u pokladny a vy se tak budete moci při každé návštěvě pokochat svojí fotkou nebo fotkami dalších úžasných zákazníků.

Jak se na tuto nástěnku můžete dostat?

Princip je jednoduchý. Pořiďte svoji fotku přímo na naší prodejně nebo se vyfoťte s vaším nákupem a zveřejněte ji na svém instagramovém profilu. Nezapomeňte přidat hashtag #hvezdnanastenka, díky kterému váš snímek objevíme a umístíme přímo na naši fotonástěnku. Nezapomeňte zkontrolovat správnost hashtagu, ať nám váš příspěvek neunikne.

Souhlas se zveřejněním

Připojením hashtagu #hvezdnanastenka ke své fotografii na Instagramu souhlasíte s vyvoláním vaší fotografie a umístěním na naší prodejně. Zároveň tak vaši fotku můžeme sdílet i na sociálních sítích.

Fotosoutěž

A aby toho nebylo málo, pořízením fotografie se také automaticky zapojujete do soutěže o nejlepší fotku měsíce. Vítěze bude naše hvězdná porota vyhlašovat každý měsíc a výherce se může těšit na poukaz do naší pobočky v Sokolovské v hodnotě 300 Kč na bazarové oblečení.

Tak pojďme společně utvořit komunitu, pestrou nástěnku a třeba i vyhrát krásnou cenu. Už teď jsme zvědaví na vaše originální fotografie!