Site Overlay

Hvězdné čtvrtky ve Hvězdném bazaru

Po otevření naší nové pobočky v Karlíně pro vás připravujeme Hvězdné čtvrtky. Co to znamená a na co se můžete těšit?

Pravidelně ve čtvrtek budeme pořádat menší akce pro cca 10–15 osob. Na plánu jsou přednášky, ve kterých se dotkneme nejen témat o módě, jako je Zero waste, slow fashion atd., ale zabrouzdáme i do jiných oborů. Rádi bychom poskytli možnost sdílet různé zajímavé životní příběhy, něčemu novému se přiučit nebo si třeba společně s vámi i něco vyzkoušet. Chtěli bychom dát prostor i lidem, kteří se něčemu věnují zkrátka pro to, že je to baví, což je mnohdy to nejdůležitější. Proto bychom rádi uspořádali například předčítání amatérských autorů, výstavy rukodělných výrobků a dali tak prostor lokálním výrobcům a umělcům všeho druhu.

To a mnoho dalšího pro vás chystáme v naší nové karlínské pobočce, kde budeme dělat vše pro to, abychom vytvořili nejen charitativní obchod, ale také příjemné místo pro setkávání. Oceníme též jakékoli nápady a typy na zajímavé akce přímo od vás. O konkrétních termínech a tématech Hvězdných čtvrtků vás budeme vždy dopředu informovat na našem webu i sociálních sítích.

Pojďme společně vytvořit komunitu, něco se dozvědět, oddechnout si od všedního života a hlavně strávit příjemné chvíle, kterých není nikdy dost.