Site Overlay

Jak využít čas v karanténě; aneb staňte se naší hvězdou i Vy!

Většina z nás má doma nějaké kousky oblečení, které se nám již nelíbí, necítíme se v nich dobře nebo mají dokonce ještě cenovku. Znáte to, říkáme si, že určitě někdy bude příležitost si je obléci, ale ona nějak ne a ne přijít. A tak se na ně na policích práší a skříně leckdy přetékají věcmi a ztrácí tak přehlednost.

Kdy jindy by byla lepší doba se pustit do úklidu než teď, v období pandemie, kdy se pro některé z nás čas poněkud zpomalil. Pokud se vrhneme se na čistku skříně, nezapomeňme z ní nejprve všechny věci vyndat a poté se nad každou z nich zamyslet, zda nám lichotí a zda ji unosíme. Brzy zjistíme, že se nám vrší vyřazené kousky. Ale co s nimi, pokud ještě vypadají velmi dobře, protože jsme je měli na sobě párkrát? Jak jim vdechnout nový život?

Máme návrh. Darujte je do jednoho z Hvězdných bazarů a dejte tak práci vozíčkářům. Jejich darováním jednak zachráníte věci, které by jinak skončily v popelnici, a potěšíte jimi někoho dalšího. Ale především vy i nakupující uděláte společně dobrý skutek a pomáháte vracet naše prodejce – vozíčkáře zpět do běžného života, který je pro nás ostatní samozřejmostí.

Abychom získali oblečení, pořádáme například sbírky ve firmách, nebo nám můžete oděvy i doplňky v pěkném stavu sami přinést přímo do jedné z poboček našeho Hvězdného bazaru. A třeba se i poohlédnout po něčem novém, v čem byste se cítili dobře a v čem byste prožili další parádní dny. Na našich stojanech máte šanci mimo jiné nalézt také oděvy od celebrit, které nám již dlouho zachovávají svou přízeň. 

Pojďme tedy využít čas strávený doma smysluplně a až nastalá situace pomine a znovuotevře se starý Hvězdný bazar a s velkou slávou otevřeme i ten nový, přijďte nám darovat oděv a vykouzlit tak úsměv na tváři nejednomu člověku. Staňte se i Vy naší hvězdou!