Site Overlay

Konečně zase otevíráme!

Je to skoro jako předčasný vánoční dárek. Máme povoleno otevřít!

Myslíme, že se nám docela úspěšně povedlo rozjet online prodej sekáčových kousků na Facebooku a na Instagramu. Dokonce se uchytil i náš e-shop, který v minulosti moc velkou návštěvnost neměl. Přesto všechno jsme neskutečně natěšení na to, až se s vámi zase budeme od čtvrtka 3. 12. potkávat naživo u nás na prodejnách. Přece jen offline setkání je příjemnější. A jak to teda všechno bude?

Otevírací doba

Otevřeno budeme mít stejně jako před lockdownem. Na pobočce v Jungmannově ulici nás můžete navštívit každý všední den od 10–18 hod. a v Karlíně na Sokolovské po–pá 10–19 hod., sobota 10–14 hod.

Anti-covid pravidla

Do prodejen se nadále musí vstupovat v roušce. U vchodu je pro vás připravená desinfekce.

Online prodej

V tom budeme pokračovat, jen snížíme počet přidávaných kousků. Nakupovat můžete ve fb skupině Hvězdné kousky a na Instagramu ve Stories.

Novinky

Co jsme si pro vás připravujeme za novinku? Vánoční balíčky! Budou to speciálně připravené balíčky, které se budou skládat z lokálních produktů, které u nás můžete zakoupit. Více informací již brzy.

Na závěr vám chceme ještě jednou poděkovat za to, jak jste nám pomohli udržet náš Hvězdný bazar v chodu a těšíme se na vás ve čtvrtek! 🙂