Site Overlay

Otevíráme nový Hvězdný bazar v pulzujícím Karlíně!

Hvězdnému bazaru v Jungmannově ulici se daří, a tak vám s radostí oznamujeme, že budeme brzy otevírat druhý, a to v pražském Karlíně, který je v dnešní době moderní, pulzující, mladou čtvrtí s velkým ekonomickým potenciálem.

Mladosti a svěžesti bude odpovídat interiér bazaru, který bude samozřejmě zcela bezbariérový. Nový bazar vytvoří dalších 5 nových pracovních míst pro vozíčkáře, špatně uplatnitelné na trhu práce.

O co se budeme v novém Hvězdném bazaru snažit? Koncept jsme pojali ve stylu udržitelné módy – zaměřujeme se na kvalitu, příjemné prostředí nákupu, recyklaci, myšlenku, kdy je lepší vdechnout krásným již existujícím kouskům nový život místo toho, aby se zahazovaly a zběsile nakupovaly další. Nadčasové kousky nejen od celebrit, dle aktuální módy, ale i v retro designu, který stále znovu přichází do módy, to vše najdete v našem novém bazárku. Hvězdný kousek, ve kterém můžete zazářit, tam jistě čeká i na vás. Díky tomu, že u nás nakoupíte, pomůžete několika konkrétním vozíčkářům vrátit se zpět do pracovního života, získat praxi, dovednosti a pracovní návyky a následně vykročit na volný trh práce. A kromě toho, nový Hvězdný bazar bude i místem setkávání a popovídání nad dobrou kávou.

A na co navazujeme? CZEPA provozuje již sedmým rokem charitativní obchod Hvězdný bazar v Jungmannově ulici, který zároveň slouží jako tréninkové pracoviště pro vozíčkáře po poranění míchy. Od začátku projektu jsme pomohli již 25 klientům, kteří kvůli svému handicapu nebyli schopni najít práci. Díky naší systematické podpoře se většina z nich uplatnila na volném trhu práce. Další informace o slavnostním otevření, programu a hostech budou následovat, sledujte naše sociální sítě a portál Vozejkov.cz.