Site Overlay

podpořte nás

chcete podpořit náš Hvězdný bazar? máte spoustu možností

podpořte nás finančně a staňte se naší hvězdou

BĚŽNÝ ÚČET: 298098820/0300

Účet lze využít v případě, že na darovanou částku s námi uzavřete darovací smlouvu. Kontaktujte pracovníka fundraisingu na e-mailu fundraising@czepa.cz.

SBÍRKOVÝ ÚČET: 50475047/0300

Na účet lze posílat anonymní dary.

nakupte a staňte se naší hvězdou

To nejjednodušší, co můžete udělat. Stavte se u nás a udělejte si radost. Poznejte naše zajímavé prodejce, popovídejte si, dejte si kávu a vyberte si stylové a krásné kousky oblečení nebo produkty od lokálních výrobců. Pokud to k nám máte daleko, nabídku najdete také na našem e-shopu nebo ve facebookové skupině Hvězdné kousky. Nákupem dáváte vozíčkářům práci i mzdu a pomáháte jim získat prodejní dovednosti a pracovní návyky a praxi, které je přiblíží pracovnímu uplatnění na volném trhu práce.

přineste nám oblečení a staňte se naší hvězdou

Máte doma nějaký zajímavý kousek oblečení, kabelku nebo boty, které jste na sebe vzali párkrát, ale už je nenosíte? Omrzel vás unáhlený nákup? Oblečení se záhadně „srazilo“ v pračce a už ho neoblečete, přitom je v krásném stavu? Věnujte nám ho do prodeje. Podpoříte tím náš provoz, udržitelnost, životní prostředí a někomu uděláte radost.

uspořádejte sbírku ve firmě, organizaci, komunitě a staňte se naší hvězdou

Máte možnost v nějakém kolektivu zorganizovat sbírku zachovalého použitého oblečení? Spojte se s námi, budeme velmi rádi.

Přihlaste se ZDE.

staňte se dobrovolníky a staňte se naší hvězdou

Potřebujeme vás a váš čas! Na třídění oblečení, na výpomoc při akcích a mnoho jiné, různorodé, pravidelné i nárazové pomoci.

sledujte a sdílejte náš obsah na sociálních sítích a staňte se naší hvězdou

Připojte se k nám, sledujte nás a sdílejte náš obsah, pokud se vám líbí. Budeme rádi, když se i díky vám o našem bazaru dozví více lidí.